Pentru un credit suna la:

Credite auto

Masina de incredere, credit de incredere, echipa de incredere!

 

Ai nevoie de o masina noua care sa te poarte la drumuri lungi sau ti-ai marit familia si te plimbi intre casa, serviciu, gradinita sau scoala? Suntem alaturi de tine si intelegem ca deciziile importante se iau alaturi de un partener pe care te poti baza.

La Cetelem poti obtine acum finantare in lei, cu avans 0%, pentru persoane fizice sau PFA (persoane fizice autorizate).

Creditele auto se acorda in toata tara si ca sa-ti facem viata mai usoara, le poti obtine chiar in showroom-ul auto. Iei usor un credit flexibil, rapid, adaptat nevoilor si bugetului tau, pentru care poti aplica la unul dintre partenerii nostri.

Daca vrei mai multe detalii despre creditele auto de la Cetelem, contacteaza-ne la 021 305 70 26 sau pe email la auto@cetelem.ro. Sau, poti lua legatura direct cu unul dintre colegii nostri din Echipa Auto Cetelem, care este mai aproape de tine, si care te poate indruma si ajuta cu sfaturi practice. Ii gasesti pe toti chiar aici:

Reprezentant Cetelem Contact Regiune
Telefon Email
Dan Coman 0747 043 846 dan.coman@cetelem.ro BUCURESTI (Sector 1)
BUCURESTI (Sector 2)
BUCURESTI (Sector 3)
BUCURESTI (Sector 4)
ILFOV
Mihai Roman 0756 126 302 mihai.roman@cetelem.ro BUCURESTI (Sector 1 - Sector 6)
ILFOV
DAMBOVITA
PRAHOVA
TELEORMAN
Daniel Vladu 0799 013 109 daniel.vladu@cetelem.ro BUCURESTI (Sector 1)
BUCURESTI (Sector 6)
ILFOV
ARGES
Bogdan Antonescu 0747 069 728 bogdan.antonescu@pos.cetelem.ro ALBA
BRASOV
COVASNA
SIBIU
Daniel Ilie 0753 119 855 daniel.ilie@pos.cetelem.ro DOLJ
GORJ
MEHEDINTI
OLT
VALCEA
Cornel Ciobota 0747 069 759 cornel.ciobota@pos.cetelem.ro BRAILA
BUZAU
GALATI
VRANCEA
Eugen Bejenaru 0747 069 809 eugen.bejenaru@pos.cetelem.ro ARAD
CARAS SEVERIN
HUNEDOARA
TIMIS
Nicu Pop 0753 077 212 nicu.pop@pos.cetelem.ro BISTRITA NASAUD
CLUJ
HARGHITA
MURES
Calin Tarau 0751 094 428 calin.tarau@pos.cetelem.ro BIHOR
SATU MARE
SALAJ
MARAMURES
Violeta Popa 0742 055 836 violeta.popa@pos.cetelem.ro CALARASI
CONSTANTA
IALOMITA
TULCEA
Dan Tipu 0753 119 851 dan.tipu@pos.cetelem.ro BACAU
BOTOSANI
IASI
NEAMT
SUCEAVA
VASLUI

 

Conditii de creditare credit auto
Conditii creditare
  • Valoare creditare: minimum 5.000 lei
  • Durata creditului: 6 luni - 5 ani
  • Varsta: 20 - 70 ani (la terminarea contractului de credit)
Avantaje credit auto Cetelem
Avantaje
  • Rata fixa in lei - toate costurile sunt fixe, ca sa iti poti calcula un buget lunar, fara surprize
  • Avans pornind de la 0%, ca sa incepi cu planuri mari, nu cu griji
  • Perioada maxima de finantare de pana la 5 ani, pentru ca iti suntem alaturi pe termen lung
Documente necesare credit auto
Documente necesare

Exemplu de calcul:

Credit Auto Expres: Pentru un credit in lei cu rate fixe in valoare de 29.900 lei, cu o durata de 60 luni, ce nu include avansul de 10.600 lei, DAE  12,02%, dobanda anuala fixa 8,90%, comision de analiza 0 lei, comision de administrare 37 lei, inclus in rata lunara de 656,20 lei, valoarea totala platibila este 39.372 lei.

Exemplu calculat pentru o masina de 40.500 lei, la un curs de 4,85 lei/euro si nu include asigurarea de viata si asigurarea CASCO.

Credit oferit de BNP Paribas Personal Finance SA Paris Sucursala Bucuresti, Sos. Pipera nr. 46D-46E-48, Oregon Park, Cladirea C, etaj 6, sector 2, Bucuresti, J40/20815/2017, CUI 38627806.

Oferta valabila pana la 31.12.2020. 

*Valabil pentru venituri provenite din salarii si pensii raportate la Agentia Nationala de Administrare Fiscala (ANAF). Este necesar acordul tau pentru consultarea veniturilor in baza de date ANAF, iar in anumite situatii putem solicita documente suplimentare.


Contact

Informatii despre creditul auto Cetelem gasesti la:

Telefon: 021.305.70.26

E-mailauto@cetelem.ro

Daca ai intrebari, contacteaza-ne si gasim impreuna cea mai buna solutie de creditare pentru tine.

Vrei sa afli mai multe despre creditele auto?

Lasă-ne datele şi te sunăm noi!

*Toate câmpurile sunt obligatorii!

Prin bifarea casutei de mai sus, va exprimati consimtamantul in mod expres ca BNP Paribas Personal Finance Paris SA Sucursala Bucuresti sa prelucreze datele dumneavoastra cu caracter personal completate in formular (respectiv: nume, prenume, numarul de telefon si adresa de e-mail), direct sau prin intermediul operatorilor desemnati de catre acesta, in scopul contactarii dumneavoastra pentru a va oferi suportul necesar.
Refuzul (nebifarea) prelucrarii datelor dumneavoastra din campurile obligatorii ale formularului de mai sus duce la imposibilitatea contactarii dumneavoastra.

Acord de utilizare cookies

Cookie-urile sunt acele fisiere text care sunt stocate pe calculatorul, tableta sau mobilul tau atunci cand ne vizitezi website-ul. Ele sunt fisiere de mici dimensiuni, care nu-ti afecteaza dispozitivul folosit pentru navigare, si care contin informatii legate la activitatea ta pe site-ul cetelem.ro. Ne ajuta sa-ti oferim un continut util tie, personalizat. In plus, ele ne ofera date generale despre traficul generat de site-ul nostru si sa ne imbunatatim serviciile oferite.

Unele dintre aceste fisiere cookies sunt necesare pentru functionarea optima a site-ului nostru, in timp ce altele ne ajuta sa iti oferim o experienta cat mai placuta si care sa-ti fie de ajutor. Daca vrei sa modifici setarile, o poti face de aici.

Salveaza setarile

Acest tip de cookies este necesar pentru functionarea optima a site-ului nostru si pentru a-ti permite navigarea usoara si rapida pentru o experienta placuta. Prin acest modul de cookies, nu te putem monitoriza in niciun fel. Spre exemplu, daca nu am implementa un cookie care sa salveze aceste setari, nu ti-am putea arata acest ecran.
Afla mai multe despre Politica noastra de cookies